fbpx

Wieczory tematyczne: Al Capone


Specjalnie dla Państwa możemy przenieść się do lat 20’ i 30’ w Ameryce, przywołać ducha PROHIBICJI i zaprowadzić w najciemniejsze zaułki miasta, którymi władał Al Capone.
Wieczory tematyczne „Al Capone” stworzą klimat znany z takich filmów, jak „Ojciec Chrzestny” czy „Chłopcy z Ferajny”. Przybyłych gości przywita współpracownik Al’a, który rozda koperty z trefnymi pieniędzmi – za, które będzie można nabyć… tego dowiedzą się Państwo podczas trwania imprezy . Całość miejsca zostanie przystrojona w akcenty z tamtych lat, a na rzutniku będą wyświetlane sceny i zdjęcia z filmów mafijnych. Ponadto w specjalnie przygotowanym miejscu zostanie ustawiona cela więzienna, do której trafią Ci którym nie wyszło w mafijnym świecie.
Tego wieczoru goście zostaną zaproszeni do uczestnictwa w wielu zabawach i konkursach tematycznych, prowadzonych przez zawodowego konferansjera. Niczym Ojciec chrzestny będzie on czuwał nad całością imprezy i nie dopuści do oszustwa.
Całość obsługi, w tym także krupierzy będą przebrani w stroje z tamtej epoki.
O świetną zabawę przy muzyce zadba nasz DJ z profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Wieczory tematyczne w stylu „Al Capone” spowodują, że choć na chwile będziecie mogli legalnie stać się gangsterami!

?php define('SF_TEMPLATE_PATH', get_template_directory()); define('SF_LOCAL_PATH', get_template_directory_uri());?>