fbpx

Wieczory tematyczne: James Bond – 007


Tego wieczoru wprowadzimy Państwa w świat jednego z najsłynniejszych agentów jej królewskiej mości – James’a Bonda. Piękne kobiety, gadżety, Martini, niebezpieczne misje i niepowtarzalny klimat, to rzeczy, które jednoznacznie kojarzą się z agentem 007.
Wydruki wielkoformatowe, gadżety tematyczne, akcenty filmowe czy też Martini wydawane każdemu z gości na rozpoczęcie. Czymże jednak byłby wieczór Jamesa Bonda bez prawdziwego kasyna z profesjonalną obsługą krupierów. Goście będą mogli sprawdzić się w degustacji trunków, takich jak whisky, czy wina z całego świata i pochwalić się swoją wiedzą w rozróżnianiu: krajów pochodzenia, aromatów czy też surowców użytych do ich produkcji. W osobę krupiera wciela się zawodowy Kiper, który nie tylko będzie czuwał nad poprawnym przebiegiem gry, ale także opowie wiele ciekawych anegdot związanych z degustowanym alkoholem.
Nad całością czuwał będzie zawodowy konferansjer, który dzięki swojej charyzmie zapewni doskonałą zabawę każdemu uczestnikowi – poprowadzi on także szereg konkursów, w których do wygrania będą cenne gadżety związane z agentem 007.
Nie zabraknie również obsługi przebranej w stroje tematyczne, czy hostess podających whisky i cygara. O świetną zabawę przy muzyce zadba nasz DJ z profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.

?php define('SF_TEMPLATE_PATH', get_template_directory()); define('SF_LOCAL_PATH', get_template_directory_uri());?>