fbpx

Poker


Wraz z pojawieniem się pierwszych turniejów w Las Vegas oraz powstaniem World Series of Poker, Poker Texas Hold’em coraz mocniej zakorzeniał się w świadomości publicznej. Obecnie Texas Hold’em jest najpopularniejszą odmianą Pokera na świecie. W niemal każdym kasynie spotkamy charakterystyczne stoły przy których rozgrywane są turnieje, pod czujnym okiem zawodowego krupiera. Gracze inwestują ogromne sumy pieniędzy na wpisowe, by sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć o miliony dolarów zysku. W naszej grze nie musicie obawiać się o utratę swojego majątku. Gramy przy użyciu fikcyjnej waluty!

Jeden z graczy jest rozdającym, dwóch graczy siedzących po jego lewej stronie wkłada do puli wymuszone stawki w ciemno. Następnie krupier każdemu z graczy rozdaje po dwie zakryte karty. Następuje po tym pierwsza runda licytacji. Gracze mają trzy możliwości, mogą: spasować, sprawdzić, podbić lub czekać. Po rundzie licytacji, na stół wykładany jest flop. Następuje druga runda licytacji, następnie kolejna karta – 3 runda, 4 – 4 runda i 5 – 5 runda licytacji. Po ostatniej rundzie następuje wyłożenie kart. Gracze mogą użyć dowolnych 5 kart z 7 dostępnych, aby ułożyć najlepszy układ. Najlepszy pięciokartowy układ wygrywa i zabiera pulę.

Stół do Pokera dostępny jest przez 5 godzin. W trakcie tego czasu, możemy zorganizować aż 5 turniejów Poker Texas Hold’em, czyli łącznie przy jednym stole w trakcie całego wieczoru aktywny udział może wziąć aż 25 osób.

?php define('SF_TEMPLATE_PATH', get_template_directory()); define('SF_LOCAL_PATH', get_template_directory_uri());?>